Mijn favorieten

Onze medewerkers

Saelmans Makelaardij

Dolf Geleijns
Dolf Geleijns
Directeur/eigenaar
dolf@saelmans.nl

- 25 jaar lid NVM
- Register Makelaar/Taxateur Wonen/MKB
- Registertaxateur Bedrijfsmatig Vastgoed
- Lid NVM Wonen
- Lid NVM In Business
Muriël Geleijns-Saelmans
Muriël Geleijns-Saelmans
Directrice/eigenaresse
muriel@saelmans.nl
Bart-Jan Geleijns
Bart-Jan Geleijns
Makelaar (A-RMT)
bart-jan@saelmans.nl
Bram Geleijns
Bram Geleijns
Makelaar (A-RMT) i.o.
bram@saelmans.nl
Geert van Helmond
Geert van Helmond
Makelaar (A-RMT)
geert@saelmans.nl

Voorheen:
Erkend Hypothecair Planner (EHP)
Register Adviseur In Assurantiën (RAIA)
Eugène Konings
Eugène Konings
Makelaar (K-RMT)
eugene@saelmans.nl
Guido Berntsen
Guido Berntsen
Bedrijfsmakelaar (K-RMT)
guido@saelmans.nl
Joost Gieben
Joost Gieben
Bedrijfsmakelaar (K-RMT)
joost@saelmans.nl
Ilse van Heugten-Smeets
Ilse van Heugten-Smeets
Verhuur en beheer
ilse@saelmans.nl
Anneke Scholma - Dressel
Anneke Scholma - Dressel
Directiesecretaresse
anneke@saelmans.nl
Ashley Former
Ashley Former
Secretaresse
ashley@saelmans.nl
Petra Steijvers-Salmans
Petra Steijvers-Salmans
Secretaresse
petra@saelmans.nl
Peggy Beckers
Peggy Beckers
Secretaresse
peggy@saelmans.nl
Amy Smeets
Amy Smeets
Secretaresse
José Deug-Meuwissen
José Deug-Meuwissen
Administratief medewerkster
jose@saelmans.nl