Mijn favorieten

Onze medewerkers

Saelmans Makelaardij

Dolf Geleijns
Dolf Geleijns
Directeur/eigenaar
dolf@saelmans.nl

25 jaar lid NVM
Register Makelaar/Taxateur Wonen/MKB
Registertaxateur Bedrijfsmatig Vastgoed
Lid NVM Wonen
Lid NVM Business
Muriël Geleijns-Saelmans
Muriël Geleijns-Saelmans
Directrice/eigenaresse
muriel@saelmans.nl
Bart-Jan Geleijns
Bart-Jan Geleijns
Makelaar (A-RMT)
bart-jan@saelmans.nl
Bram Geleijns
Bram Geleijns
Makelaar (A-RMT)
bram@saelmans.nl
Geert van Helmond
Geert van Helmond
Makelaar (A-RMT)
geert@saelmans.nl

Voorheen:
Erkend Hypothecair Planner (EHP)
Register Adviseur In Assurantiën (RAIA)
Guido Berntsen
Guido Berntsen
NVM Bedrijfsmakelaar
guido@saelmans.nl

Register Makelaar/Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed
Lid NVM Business
Ingeschreven NRVT
Joost Gieben
Joost Gieben
Bedrijfsmakelaar (K-RMT)
joost@saelmans.nl
Ilse van Heugten-Smeets
Ilse van Heugten-Smeets
Verhuur en beheer
ilse@saelmans.nl
Anneke Scholma - Dressel
Anneke Scholma - Dressel
Directiesecretaresse
anneke@saelmans.nl
Ashley Former
Ashley Former
Secretaresse
ashley@saelmans.nl
Petra Salmans
Petra Salmans
Secretaresse
petra@saelmans.nl
Peggy Beckers
Peggy Beckers
Secretaresse
peggy@saelmans.nl
Amy Smeets
Amy Smeets
Secretaresse
amy@saelmans.nl
José Deug-Meuwissen
José Deug-Meuwissen
Administratief medewerkster
jose@saelmans.nl